Kristijan Golubović snima spot u osnovnoj školi “Đura Jakšić” tokom nastave

Kakav se to primer daje našoj deci, školstvu i slično. Zna li se kome je dozvoljen pristup školi i đacima itd itd...?

Portal N1 preneo je danas da su se njihovoj redakciji javili zabrinuti roditelji učenika Osnovne škole “Đura Jakšić” na Kanarevom brdu. Oni smatraju da je skandal to što je u prostorijama ove škole sniman spot grupe “Crni Cerak” u okviru kog je u poseti školi bio i osuđivani kriminalac i zvezda rijalitija Kristijan Golubović.

Golubović se na svom Instagram profilu pohvalio i snimkom koji je načinjen tokom posete školi.

Objava koju deli Kristijan Kiki Golubovic (@kristijan.krile_official)

Otac deteta koje ide u pomenutu školu rekao je za N1 da se oseća katastrofalno, „kada vidi da pomenuti likovi imaju uopšte pristup školi, a kamoli da su u učionici i da nešto snimaju“.

„Kakav je to primer koji se daje našoj deci, školstvu i slično. Ko je uopšte dozvolio njemu pristup, šta radi taj policajac u školi, šta su radili nastavnici…?“, kaže otac.

On ističe i da se sve dešavalo tokom školske nastave.

Povodom ovog slučaja N1 uputio je pitanja direktorki škole Tamari Jelić, kao i Ministarstvu prosvete, a odgovore još čekaju.